Selamun Aleykum

Sizlerinde bildiği üzere ilimvemarifet.com sitesi olarak sizlere birçok alanda hizmetler sunmaya çalışıyorduk. Mübarek Ramazan Ayında düzenlenen  online dersleri, fıkhı sorulara cevaplar, Rehberimiz Seyyid Ali Hamaney’e (Allah ömrünü uzun eylesin) ait Yeni ve güncel fetvalar, Makale Yarışması ve Farsça dersleri gibi… Bu hizmetlerin en önemlisi Whatsapptaki Fıkıh Dersleri grubu idi. Bu grupta hem sizlerin sorularına ve hem de güncel ve önemli ve hatta yeni fetvalara yer veriyorduk. Dördü bayanlara ve 1 de erkeklere olmak üzere beş grupta hizmet verdiğimiz fıkıh dersleri grubumuzu, bazı nedenlerden ve yapacağımız soru ve anket gibi yeni çalışmalarımızdan dolayı kapatmak ve telegramdaki İlimvemarifet Sitesi Bilgilendirme grubuna taşımaya mecbur kaldık. Bu nedenle fıkıh derslerimiz grubunu faydalı bulanlar ve bu hizmetten devam etmek isteyenler cep telefon, bilgisayar veya tabletlerine telegram programını yükleyerek bize 0098 939 346 3818 nolu numaranın telegramından ulaşarak bu gurubumuza katılabilirler.

 

Sizlere zahmet verdiğimizden dolayı özür diliyor ve Hak Tealadan her daim size ve değerli ailelerinize sağlık sıhhat afiyet temennisinde bulunuyorum inşallah.

 

Ayrıca Telegram programını indirmek için

 

Android işlemciler için (Samsung gibi)

https://play.google.com/store/search?q=t%C3%BCrk%C3%A7e%20telegram&c=apps&hl=tr

 

Apple- iphone ve İos İşlemcileri için

https://apps.apple.com/tr/app/telegram-messenger/id686449807?l=tr

 

 

ilimvemarifet.com Sitesi Hizmetlerinden Haber Olmak İçin

 

Cep No (whatsapp ve telegram): 0098 939 346 3818

 

 

E-mail: ilmvemarifet@gmail.com

 

 

Facebook: https://www.facebook.com/ilimvemarifet.sitesi

 

 

İnstagram: ilimvemarifet

 

 

Youtube: https://www.youtube.com/channel/UC1aGG4beTLZxY5M5uap69xA

 

Online Derslerimiz Olmaya Devam Edecektir. Derslerimiz Olduğu Zaman Yukarıdaki Sosyal Medya İletişim Araçlarından Sizlere Bilgi Ulaştırılacaktır...

İletişim